Cursuri de formare profesionala
Dezvoltator de programe de formare profesionala. Furnizor autorizat de formare profesionala acreditat de Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanlor Vârstnice, Ministerul Educatiei Nationale prin Autoritatea Nationala pentru Calificari.

Cariere

Comargo Business School va asteapta sa va alaturati echipei noastre

Pentru a aplica accesati sectiunea

Consilier Clienti Cluj-Napoca

Cerinte:

- persoana dinamica, orientata spre vanzari,

- abilitati de relationare si comunicare,

- activitati de secretariat,

- disponibilitate pentru munca de teren, cu scopul pomovarii serviciilor firmei, contactare clienti (cursuri de formare profesionala).

 Se ofera:

- pachet salarial motivant,

Responsabil selectare grup țintă-in cadrul proiectului ReFormA

Dacă ești o persoană sociabilă și îndeplinești cerințele de mai jos, te rog să ne contactezi!

Studii:

§    Absolvent studii superioare – minim 3 ani

Experiență:

§    Experiență de lucru în organizare si coordonare de activitati și echipe și/sau activități de management si/sau informare, recrutarea și selectarea a grupului țintă în cadrul unor proiecte cu finanțare europeană  - peste 5 ani

Cunoștințe:

§    Cunoștințe avansate de operare PC

§    Cunoștințe medii de limba engleză - B1 – Utilizator independent nivel 1

Abilități/Competențe:

§    Abilitatea de a lua decizii

§    Abilitați de coordonare activități;

§    Capacitate de planificare și organizare;

§    Foarte bune abilități de comunicare, eficiență;

§    Flexibilitate din punct de vedere al abordării de sarcini;

§    Competențe si aptitudini de utilizare PC.

SARCINI ȘI RESPONSABILITĂȚI

§    Se implica in selectia grupului tinta conform metodologiei de selectie;

§    Se implica in centralizarea documentelor necesare recrutarii grupului tinta;

§    Se implica in comunicarea cu grupul tinta pe tot parcursul implementarii activitatilor;

§    Este responsabil de comunicarea directa cu GT cu privire la completarea dosarelor GT; Asigura informarea si prezenta la activitati a GT;

§    Comunica si informeaza grupul tinta cu privire la activitatile proiectului;

§    Centralizeaza si actualizeaza baze de date cu informatii despre grupul tinta;

§    Gestioneaza dosarele grupului tinta selectat;

MEDIUL DE LUCRU

Locul de desfășurare a activității:

-      Cluj-Napoca

Durata timpului de lucru:

§    84 ore/lună, timp de muncă inegal

Condiții de muncă:

§    Birou de lucru individual, dotat cu echipament de birotică (PC), acces la telefon, fax, imprimantă, scanner, internet, autoturism de serviciu al companiei

Deplasări:

§    aproximativ 50% din timpul de lucru

Efort fizic și mental:

§    Efort mental ridicat și fizic scăzut